John J. Strauss

actor

Ditëlindje: 1957

Skenaristi:

 1. ...
  (story)
 2. ...
  (story)
 3. ...
  (screenplay)
 4. 6. Rikthimi (2005), Film
  ...
  (story)
 5. ...
  (screenplay)
 6. ...
  (story)
 7. ...
  (story by)

Regjisori:

 1. ...
  executive producer
 2. ...
  executive producer
 3. ...
  co-producer
 4. ...
  executive producer
 5. ...
  executive producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.