Night of the Animated Dead

Night of the Animated Dead (2021)

Horror, Animacion | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Jason Axinn

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.4/10

PëRMBLEDHJE

An animated retelling of ‘Night of the Living Dead’, in which a group of people in a rural farmhouse struggle to survive the threat of bloodthirsty zombies.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
  • Fixies VS Crabots (2019)

    image
    Professor Eugenius finds both his career and secret friendship with the Fixies in danger when his college sweetheart, Erica, threatens to reveal that Eugenius...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.