James Roday Rodriguez

Ditëlindje: 1976

Aktor:

 1. ...
  Chad
 2. 2. Showtime (2002), Film
  ...
  'Showtime' Cameraman
 3. ...
  Max
 4. ...
  Billy Prickett
 5. ...
  1st AD
 6. 6. Psych (2006), seriale
  ...
  Shawn Spencer
 7. 7. Lojtari (2009), Film
  ...
  News Co-Host #1
 8. ...
  B
 9. ...
  J.B.
 10. ...
  Shawn Spencer
 11. ...
  Gary Mendez
 12. ...
  Zane
 13. ...
  Shawn Spencer
 14. ...
  Shawn Spencer
 15. ...
  Tom (voice)
 16. ...
  Zane

Skenaristi:

 1. 2. Psych (2006), seriale

Regjisori:

 1. ...
  executive producer
 2. ...
  executive producer
 3. ...
  executive producer

Regjia:

 1. 1. Psych (2006), seriale
 2. 2. Rosewood (2015), seriale
 3. 3. Battle Creek (2015), seriale
 4. 4. Gravy (2015), Film
 5. 5. Rush Hour (2016), seriale
 6. 6. Blood Drive (2017), seriale
 7. 7. The Resident (2018), seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.