poster

Kryemaçoku: Zanafilla

Don Gato: el inicio de la pandilla (2015)

Animacion, Familjar, Komedi, Muzikal | Meksikë, Indi, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Argjentinë, Spanjë
CineStar TV RS | 23.7.24 | 09:45

Vlerësimi: 4.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.3/10
(7 Voto)

PëRMBLEDHJE

Maçoku Top ju bën për vete. E keni pyetur ndonjëherë veten për fillesat e këtij felini magjepsës? Filmi zbulon origjinën e gjithçkaje që dini dhe doni te ky hero i komedisë klasike. Më pas do të ndiqni një aventurë aq të çmendur sa duhet parë për t'u besuar.

Fotot

Kryemaçoku: ZanafillaKryemaçoku: ZanafillaKryemaçoku: ZanafillaKryemaçoku: ZanafillaKryemaçoku: ZanafillaKryemaçoku: ZanafillaKryemaçoku: ZanafillaKryemaçoku: ZanafillaKryemaçoku: ZanafillaKryemaçoku: ZanafillaKryemaçoku: Zanafilla

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Patrulla e Policise (2009)

  image
  Nuk mjafton të jesh një polic i zoti, sepse duhet të kesh edhe 'makinën' më të shpejt edhe më të zgjuar, që t'ia dalësh mbanë në çdo mision... Ndiqni aventurën e...
 • Një aventurë ketrash (2015)

  image
  Kjo është aventura e një ketri, i cili ka një plan madh... Po një plan i madh, nuk mund të realizohet pa një skuadër të madhe... Zbuloni planin dhe skuadrën që...
 • Lista e çapkënëve (2013)

  image
  Pasi dy elfë të rinj i shkaktojnë helmim ushqimi Babagjyshit të Vitit të Ri, ata duhet ta shlyejnë gabimin dhe duhet ta heqin emrin nga lista e çapkënëve, duke...
 • Aventurë polare (2019)

  image
  Një dhelpër që punon në postën e Arktikut përpiqet të vërtetojë se mund të jetë korrier po aq i mirë sa një qen haski. Ndaj niset të dërgojë një pako misterioze...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.