Vlerësimi: 5.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PëRMBLEDHJE

Optimistja sypatrembur, Ana, njihet me Kristofin dhe drerin e tij besnik, Svenin, në një udhëtim epik në male. Bashkë me ta në kërkimin të Elsës, motrës së Anës, është edhe plaku prej bore me emrin Olaf. Fuqitë e akullta të Elsës kanë ngrirë gjithë mbretërinë e Arendellit në një dimër të përhershëm. Të gjithë ata do të bëjnë të pamundurën për të shpetuar mbretërinë.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Një aventurë gjigante (2017)

  image
  Trevisi dhe motra e tij Uitnit shkojnë të kalojnë pushimet e verës në fshat të gjyshërit. Atje ata do të mësojnë se gjërat e mëdhaja, nuk i bëjnë vetëm të...
 • Lepurushi i Pashkëve (2011)

  image
  Lepurushi i Pashkëve, shumë shpejt duhet të trashëgojë profesionin e babait, por ndërkohë, ai ka plane të tjera: të shkojë në Hollivud, për të realizuar ëndrrën e...
 • Maçoku me çizme (2011)

  image
  Një maçok i jashtëligjshëm, së bashku me shokun e tij të fëmijërisë dhe një kotele joshëse hajdute, niset në kërkim të vezëve të Patës së Artë, për të rivendosur...
 • Krudët (2013)

  image
  Krudët janë një familje parahistorike, të cilët jetojnë në një shpellë. Por kur streha e tyre shkatërrohet, ata fillojnë një aventurë të jashtëzakonshme nëpër një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.