poster

Pasagjerët

Passengers (2016)

Dramë, Romancë, Fantashkencë, Thriller, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Australi
Regjia: Morten Tyldum

Vlerësimi: 7.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.3/10
(114 Voto)

PëRMBLEDHJE

Chris Pratt, Jennifer Lawrence. Kandidat për 2 Oskar dhe 7 çmime të tjera! Një anije kozmike që po udhëton drejt një planeti të largët me mijëra njerëz në bord, pëson një avari që shkakton zgjimin nga gjumi të 2 njerëzve, 90 vite përpara se të arrijne.

Fotot

PasagjerëtPasagjerëtPasagjerëtPasagjerëtPasagjerëtPasagjerëtPasagjerëtPasagjerëtPasagjerëtPasagjerëtPasagjerëtPasagjerëtPasagjerëtPasagjerëtPasagjerët

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Magjistarët e Krimit (2013)

  image
  Jesse Eisenberg, Isla Fisher, Woody Harrelson. Një skuadër elitare e F.B.I-së, vihet ne ndjekje të katër iluzionistëve më të mirë në botë, të cilët gjatë shfaqeve...
 • Lufta e Së Nesërmes (2021)

  image
  Chris Pratt, Yvonne Strahovski, J.K. Simmons . Bota tronditet kur një grup udhëtarësh nga viti 2051, vijnë në tokë për të përcjellë një masazh urgjent: 30 vjet më...
 • Lojërat e urisë: Grifsha - Pjesa 1 (2014)

  image
  Jennifer Lawrence. Pasi ndryshon përgjithmonë 'Lojërat e urisë', Katnis e gjen veten ne distriktin 13. Nën drejtimin e presidentes Koin, ajo fillon një luftë të...
 • Pasioni i mendjes (2000)

  image
  Demi Moore, Eloise Eonnet. Një dramë psikologjike mbi një grua të ve, e cila fillon të ëndërrojë për një jetë tjetër dhe shumë shpejt realiteti nga fantazia bëhen...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.