poster

Lufta e Së Nesërmes

The Tomorrow War (2021)

Aksion, Fantashkencë, Dramë, Thriller, Luftë, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Chris McKay
HBO2 | Sot | 21:06

Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.6/10
(29 Voto)

PëRMBLEDHJE

Chris Pratt, Yvonne Strahovski, J.K. Simmons . Bota tronditet kur një grup udhëtarësh nga viti 2051, vijnë në tokë për të përcjellë një masazh urgjent: 30 vjet më pas, njerëzimi do të humbasë luftën kundër një specieje aliene të pamëshirshme...

Fotot

Lufta e Së Nesërmes

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lojërat e urisë (2012)

  image
  Jennifer Lawrence. Në të ardhmen, në shtetin totalitar të Panemit, 24 vajza dhe djem adoleshentë përzgjidhen për nje lojë nga ku vetëm njëri mund të dalë...
 • Ndjekësi i replikantëve (1982)

  image
  Harrison Ford, Rutger Hauer, Sean Young. Një detektiv vihet në ndjekje të 4 të klonuarve të cilët kanë rrëmbyer një anije kozmike dhe janë kthyer në tokë në...
 • Projekti Binjakët (2019)

  image
  Will Smith, Clive Owen. Henri Brogan është një vrasës elitar në pension, i cili papritmas vihet nën shenjestër dhe përndiqet nga një operativ i ri misterioz, që...
 • Apokalipt (2006)

  image
  Film kandidat për 3 çmime Oskar. Pak para rënies së qytetërimit legjendar të Majave, një burrë bën të pamundurën për t'i shpëtuar flijimit në emër të Zotave, dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.