Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.5/10
(64 Voto)

PëRMBLEDHJE

Gerard Butler. Një kometë do të përplaset në Tokë dhe do të shkaktojë një kataklizëm të paparë. Familja Garrety merr një udhëtim të rrezikshëm drejt strehës së fundit të sigurtë në Tokë, ndërsa dëshmon më të mirën dhe më të keqen e njerëzimit në panik.

Fotot

GroenlandaGroenlandaGroenlandaGroenlandaGroenlandaGroenlandaGroenlandaGroenlandaGroenlandaGroenlandaGroenlandaGroenlandaGroenlandaGroenlandaGroenlanda

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Avenging Force (1986)

  image
  Matt Hunter, a former Military Intelligence man who resigned so that he could take care of his sister following his parents' death, goes to visit Larry Richards,...
 • 3 ditë për të vrarë (2014)

  image
  Kevin Costner, Amber Heart. Një agjent i CIA-s mëson se vuan nga sëmundje e pashërueshme dhe përpiqet të afrohet me vajzën adoleshente. Por një zgjidhje i...
 • Sulm mbi shtëpinë e bardhë (2013)

  image
  Ch.Tatum, M.Gyllenhaal. Polici Xhon Keil çon vajzën e tij të vizitojë Shtëpinë e Bardhë, por pikërisht atë ditë një grup i armatosur sulmon gjithë kompleksin....
 • I infiltruari (2013)

  image
  Bazuar në një ngjarje të vërtetë! Për të shpëtuar të birin, i cili akuzohet padrejtësisht për kontrabandë droge, Xhon (Dwayne Johnson) do të bëjë një marrëveshje...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.