Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.3/10
(72 Voto)

PëRMBLEDHJE

Gruja, ish keqbërësi më i madh në botë, rikthehet bashkë me vajzat çapkëne dhe minatorët e vegjël dhe shumë miq të tjerë, këtë herë për të shpëtuar botën nga një rrezik që mendohej se nuk ekzistonte më.

Fotot

Foto: RTL / © 2013 Universal Studios. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2013 Universal Studios. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2013 Universal Studios. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2013 Universal Studios. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2013 Universal Studios. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2013 Universal Studios. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2013 Universal Studios. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2013 Universal Studios. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2013 Universal Studios. All Rights Reserved.Unë, Shpirtkeqi 2Unë, Shpirtkeqi 2Unë, Shpirtkeqi 2Unë, Shpirtkeqi 2Unë, Shpirtkeqi 2Unë, Shpirtkeqi 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Krudët (2013)

  image
  Krudët janë një familje parahistorike, të cilët jetojnë në një shpellë. Por kur streha e tyre shkatërrohet, ata fillojnë një aventurë të jashtëzakonshme nëpër një...
 • Madagaskar 2 - Arratisje në Afrikë (2008)

  image
  Të braktisur në brigjet e Madagaskarit, kafshët e kopshtit zoologjik të Nju Jorkut kanë thurrur një plan arratisjeje. Në bordin e një avioni të vjetër, të...
 • Hoteli i monstrave (2012)

  image
  Pas vdekjes së gruas së tij Martha, Konti Drakula harton dhe ndërton një hotel me pesë yje për të rritur vajzën e tij Mavis dhe për të shërbyer si një vendstrehim...
 • Hotel Transilvania 3 (2018)

  image
  Drakula bie ne dashuri me kapitenen e kroçeres ku po kalon pushimet me familjen dhe miqte, por Mavis zbulon se ajo eshte realisht ster-ster mbesa e Abraham Van...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.