poster

The Simpsons: When Billie Met Lisa

The Simpsons: When Billie Met Lisa (2022)

Komedi, Muzikë, Animacion, Afatshkurtër | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.2/10

PëRMBLEDHJE

Follows Lisa Simpson as she is unexpectedly discovered by chart-topping artists Billie Eilish and FINNEAS, and is invited to Billie's studio for an unforgettable special jam session.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.