Yeardley Smith

Ditëlindje: 1964

Aktor:

 1. ...
  Putter
 2. ...
  Connie
 3. ...
  Nancy
 4. 4. Lodrat (1992), Film
  ...
  Researcher Miss Drum
 5. ...
  Jackie
 6. ...
  Marlene
 7. ...
  Lulu
 8. ...
  Gert
 9. ...
  Mandy Teslow
 10. ...
  Mary Williams
 11. ...
  Computer Skills Teacher
 12. 12. Kukuli (2013), seriale
  ...
  Tinky (English - 2018-2019)
 13. 13. Miles (2016), Film
  ...
  Mrs. Armstrong
 14. ...
  Beaches
 15. ...
  Allison
 16. ...
  Lisa Simpson (voice)
 17. ...
  Marge Simpson (archive footage)
 18. ...
  Sarah
 19. ...
  Self

Regjisori:

 1. 2. E vetme (2020), Film
  ...
  executive producer
 2. ...
  executive producer
 3. ...
  executive producer

Zeri:

 1. ...
  Lisa Simpson
 2. ...
  Cecilia
 3. ...
  Cecilia
 4. ...
  Lisa Simpson
 5. ...
  Lisa Simpson
 6. ...
  Lisa Simpson
 7. ...
  Lisa Simpson

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.