poster

Kryemaçoku

Don gato y su pandilla (2011)

Animacion, Aksion, Komedi, Familjar | Meksikë, Argjentinë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Spanjë, Indi, Irlandë, Mbretëria e Bashkuar
Regjia: Alberto Mar

Vlerësimi: 4.7/10

PëRMBLEDHJE

Ai është maçoku më i njohur në Nju Jork. Kur qyteti vihet në rrezik, ai është gati të sakrifikojë 9 jetët e tij për ta shpëtuar...

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mendjendrituri (2010)

  image
  Pasi Megamaindi vret Metro Menin, ai fillon dhe mërzitet sepse tani nuk ka me kë të luftojë. Ndërkohë, ai krijon një armik të ri me emrin Titan, i cili në vend të...
 • Shoku im spiun (2020)

  image
  Dave Bautista. Një operativ profesionist i CIA-s e gjen veten në mëshirën e një 9-vjeçareje të zgjuar të quajtur Sofia, pasi dërgohet për të vëzhguar familjen e...
 • Gjithçka dua për Krishtlindje je ti (2017)

  image
  Një qenush' është gjithçka që Mariah e vogël do për Krishtlindje. Por si fillim, ajo duhet të tregojë, që di të kujdeset për qenushin e xhaxhait të saj. Për fat...
 • Komodo Dragons (2017)

  image
  A large adult male is determined to mate with a young female. A trivial episode in the animal kingdom, one might think.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.