Vlerësimi: 5.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(8 Voto)

Fotot

Snajper 8: Fundi i një vrasësi

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.