poster

Ndërsimi

Unhinged (2020)

Aksion, Thriller | Mbretëria e Bashkuar
Regjia: Derrick Borte
Tring Super | Nesër | 07:55

Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.56/10
(18 Voto)

Fotot

NdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimiNdërsimi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shtëpia e sigurisë (2012)

  image
  R.Reynolds. D.Washington. I akuzar per tradhti, agjenti më i mirë i C.I.A-s, pas vitesh në arrati, dorëzohet. Kur shtëpia e sigurisë ku ai po mbahej, sulmohet,...
 • Ushtarët e fatit (2012)

  image
  Christian Slater, Sean Bean, Ving Rhames. Një ish ushtar i forcave speciale, duhet të mbrojë disa njerëz të pasur, të cilët paguajnë shuma marramendëse për të...
 • Lista e vrasjeve (2011)

  image
  Cuba Gooding Jr. Një biznesmen, rastësisht njihet me një vrasës profesionist. Duke menduar se gjithçka është një lojë, ai krijon një listë me 5 njerëzit që do të...
 • Pavijoni i traumës (2019)

  image
  Bruce Willis. Një grua e plagosur, dëshmitare okulare e dy vrasjeve, ndihmohet nga një detektiv që të fshihet në një spital të boshatisur, i cili nuk është aq i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.