poster

Cercando Sophia

Cercando Sophia (2004)

Dokumentar | Gjermani, Holandë, Itali

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.1/10

PËRMBLEDHJE

Documentary on the work of Sophia Loren with interviews and rare footage. A heroine, according to Anthony Burgess, Sophia is a mystery.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.