Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.5/10
(2 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Montana (2014)

  Sot
  image
  2014. Lars Mikkelsen, Duane Henry. Një ish-komando dhe nxënësi i tij 14 vjeçar, planifikojnë të hakmarren kundër një krimineli të rrezikshëm.
 • Sherifët e Teksasit (2001)

  Sot
  image
  E vendosur pas Luftës Civile Amerikane në vitet 1870, 'Texas Rangers' është një histori për një grup burrash të vendosur për të ruajtur paqen dhe për të frenuar...
 • MIB 3 (2012)

  Sot
  image
  Will Smith, Tommy Lee Jones, Josh Brolin. Agjentit Xhei do ti duhet të kthehet në të kaluarën për të shpëtuar partnerin e tij dhe të ardhmen e njerëzimit. Por...
 • Tigrat e hekurudhës (2016)

  Sot
  image
  Një punëtor i hekurudhës në Kinë udhëheq një skuadër luftëtarësh për liri kundër Japonisë që të mund t'ju çojnë ushqim të varfërve.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.