poster

LEGO DC: Vajzat Superheroina - Shkolla e super të këqinjve

LEGO DC Super Hero Girls: Super-villain High (2018)

Animacion, Aksion, Aventure, Komedi, Familjar, Sci-Fi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.9/10

PËRMBLEDHJE

Në aventurën e rradhës, vajzat superheroina do të hetojnë një rast shumë të vecantë. Atë të gjimnazit Uber, që po tërheq të gjithë nxënësit e qytetit. A është programi i gjimnazit i ligjshëm apo nxënësit po përdoren për një qëllim të errët?

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • 007 - Jeto dhe Lër të Vdesin (1973)

  Sot
  image
  James Bond shkon ne New Orleans për të hetuar vrasjen misterioze të disa agjentëve britanikë. Gjatë këtij misioni ai njihet me Mr. Big, një shpërndarës heroine,...
 • Barry Seal - Trafikanti Amerikan (2017)

  Sot
  image
  Historia e vërtetë e Berri Sill, një pilot amerikan që u bë një korrier droge për CIA-n në vitet 1980, në një operiacion të jashtëligjshëm u ekspozua nga skandali...
 • Buldozeri (1978)

  Sot
  image
  Buldozeri, ish futbollist me famë, tani punon si peshkatar në port. Kur një grup personash organiyon një lojë futbolli kundër bazës ushtarake lokale, atij i...
 • Në gjak (2014)

  Sot
  image
  Pasi i humbet i shoqi gjatë pushimeve në Karaibe, një grua lufton e vetme që të shkatërrojë njerëzit për të cilët mendon se janë shkaktarët e fatkeqësisë së saj.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.