Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.4/10
(10 Voto)

PËRMBLEDHJE

Edhe një herë breshkat duhen të luftohen kundër armikut të tyre të madh, Shrederit, i cili ka aleatët e rinj: dhunuesit që pësuan mutacion Bibopin dhe Rokstedin, si edhe krijesën e pazakonshme aliene, Krangun.

Fotot

Breshkat Ninxha 2Breshkat Ninxha 2Breshkat Ninxha 2Breshkat Ninxha 2Breshkat Ninxha 2Breshkat Ninxha 2Breshkat Ninxha 2Breshkat Ninxha 2Breshkat Ninxha 2Breshkat Ninxha 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.