poster

Hotel Transilvania 3

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)

Familjar, Fantazi, Animacion, Komedi, Horror, Romancë, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Koreja e Jugut

Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.3/10
(25 Voto)

PëRMBLEDHJE

Drakula bie ne dashuri me kapitenen e kroçeres ku po kalon pushimet me familjen dhe miqte, por Mavis zbulon se ajo eshte realisht ster-ster mbesa e Abraham Van Helsing, armikut te betuar te Drakules.

Fotot

Hotel Transilvania 3Hotel Transilvania 3Hotel Transilvania 3Hotel Transilvania 3Hotel Transilvania 3Hotel Transilvania 3Hotel Transilvania 3Hotel Transilvania 3Hotel Transilvania 3Hotel Transilvania 3Hotel Transilvania 3Hotel Transilvania 3Hotel Transilvania 3Hotel Transilvania 3Hotel Transilvania 3

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.