poster

Vrasje Në Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)

Komedi, Krim, Dramë | Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Cinemax | 23.5.22 | 21:40

Vlerësimi: 8.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.92/10
(25 Voto)

Fotot

Vrasje Në MissouriVrasje Në MissouriVrasje Në MissouriVrasje Në MissouriVrasje Në MissouriVrasje Në MissouriVrasje Në MissouriVrasje Në MissouriVrasje Në MissouriVrasje Në Missouri

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Welcome to Mooseport (2004)

  Sot
  image
  Monroe "Eagle" Cole is a former U.S. President ready to settle into a quaint little town named Mooseport. He's ready to take in the lion's share of endorsement...
 • I Djallëzuari (2000)

  Sot
  image
  Eliot Riçards një këshilluesi teknik të paaftë, i cili punon në një kompani telefonike, ka katër vjet që i ka rënë në kokë për Elison Gardnerin. Një mbrëmje, e...
 • Ned (1998)

  Sot
  image
  Një mashkull në moshë më në fund realizon ëndrrën e jetës së tij. Ai fiton llotarinë Amerikane. Një gëzim shumë i madh për zemrën e tij të dobët. Ai vdes dhe këtu...
 • Taverna (2012)

  Sot
  image
  Kjo dramë/komedi argëtuese që zhvillohet në skenën kulinare emocionuese të San Fransiskos tregon Sal Sartinin, një kuzhinierë të shtënë pas punës i cili duhet të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.