poster

Double

Dublyor (2013)

Komedi | Rusi

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi i përdoruesit: 5.7/10
(107 Voto)

Fotot

DoubleDoubleDoubleDoubleDoubleDoubleDoubleDoubleDoubleDoubleDouble

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Superfantoci (1986)

  image
  Paolo Villaggio, Liù Bosisio. Fantoci, njeriu më i pafat në histori vazhdon me aventurat dhe ngatërresat që e ndjekin kudo, që nga krijimi si njeriu i parë mbi...
 • Vëllezër me pahir (2008)

  image
  Will Ferrell, John C. Reilly. Dy burra rreth të 40-ave, që s'kanë arritur asgjë në jetë, detyrohen të ndajnë të njëjtën dhomë, kur prindërit e tyre vendosin të...
 • Good Morning Heartache (2008)

  image
  The marriage of an actor and a freelance film editor breaks up unexpectedly in front of two filmmakers' camera.
 • Diktatori (2012)

  image
  Sacha Baron Cohen. Diktatori më famëkeq i ditëve tona, shkon në Nju Jork. Pas një sërë ngjarjesh do të humbasë pushtetin edhe mjekrën, pa të cilën nuk e njeh...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.