Vlerësimi: 6.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.17/10
(12 Voto)

Fotot

Seems Like Old TimesSeems Like Old TimesSeems Like Old TimesSeems Like Old Times

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • A Shot in the Dark (1964)

  Sot
  image
  Ballon household: Benjamin Ballon and his wife Madame Ballon, Henri Lafarge the head Butler and his wife Madame Lafarge the Cook, Miguel Ostos the Head Chauffeur,...
 • Punë djemsh (2003)

  Sot
  image
  Pasi zgjohet të nesërmen në shtrat nga festa e diplomimit, gjen pranë shtratit një grua të çuditshme dhe mendon se ka tradhtuar nusen e tij. Ndjenja e fajit e...
 • Një Ekip i Çmendur (2018)

  Sot
  image
  Pasi ka përdorur gjithë shpenzimet e kursyera për të marrë pjesë në një turne Daks duhet të përballet me një sërë problemesh që kanë të bëjnë me një rival të...
 • Mon père, ce héros. (1991)

  Sot
  image
  Veronique, living with her divorced mother, is going on holiday to Mauritius with her father. To impress a local boy, Benjamin, she manages to complicate the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.