poster

A Brooklyn State of Mind

A Brooklyn State of Mind (1998)

Aksion, Krim, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kanada
Regjia: Frank Rainone

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PËRMBLEDHJE

Al Stanco has lived all of his life in Brooklyn and does some work for the local crime lord, Danny Parente. New to the neighbourhood is Gabriela, a filmmaker shooting a documentary on the real Brooklyn. Al and Gabriela become friendly but the relationship is strained when he discovers her true goal is to expose Parente's criminal activities. When Al sees the evidence Gabriela has uncovered, which implicates Parente in the death of many locals (including Al's own father), he seeks revenge in a dangerous confrontation with his boss.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Linja themelore (2010)

  image
  Baseline është një klub disko që ngjan me një mejhane në qendër të Londrës Lindore. Radha për të hyrë brenda vazhdon rregullisht përgjatë gjithë rrugës. Dani...
 • Vrasës Të Lindur (1994)

  image
  Natyra e tij e shtyn njeriun të vrasë sepse qenia njerëzore nuk është asgjë më shumë se një kafshë. Nuk ju besohet? Mirësevini në botën e Majkut dhe Melorit,...
 • Lidhje gjaku (2008)

  image
  Inspektori i policisë Francois konstaton se vëllai i tij Gabriel është duke u liruar nga burgu pasi të ket bërë dhjetë vjet për vrasje.Ribashkimi midis policit...
 • Trilogjia Uorriker-Beteja e fundit ep 3 (2014)

  image
  Helena Bonham Carter. Në kapitullin e fundit, agjenti Uorriker kthehet në Europë ku do të përballet me një kryeministër që po bën gjithçka për ta kapur.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.