PËRMBLEDHJE

Kur këngëtari i njohur Jaime Derringer, një yll i muzikës country, vendos t’i japë një intervistë kritikes së muzikës klasike, Nora Flannery-it, nuk e priste që të kalonte një natë me të. Dhe aq më tepër nuk e priste që ajo të ngelej shtatëzënë. Kur Nora zbulon këtë surprizë fillon t’i mbushë mendjen shoqes së saj të ngushtë, që të marrë vendimin, të cilin ajo kishte kohë që po e shqyrtotnte, për të adoptuar një fëmijë.

Fotot

Note dashurieNote dashurieNote dashurieNote dashurieNote dashurieNote dashurieNote dashurieNote dashurieNote dashurie

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Silencio roto (2001)

  e martë
  image
  Spain, 1944. Lucia returns to her rural village home and reconnects with Manuel, a member of the local resistance against Franco. Despite the risks, she becomes...
 • Cleaner (2018)

  e mërkurë
  image
  Narges, a public toilet cleaner, has to wait for 5 minutes to see what the result of her pregnancy test is. In this 5 minutes, she dives in her dream. The dream...
 • Les vigilantes (2014)

  e mërkurë
  image
  Young Mary settles in a town to follow theater courses. Just after her arrival, she is sexually assaulted. The next day she meets Eve, a non-conformist young...
 • Zonja Dhe Shërbyese (2011)

  e mërkurë
  image
  Në Misisipin e viteve 60, një vajzë e bardhë kthehet nga kolegji e vendosur per tu bëre shkrimtare. Por, në fakt ajo që arrin të bëjë është të kthejë në një kaos...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.