Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.9/10
(18 Voto)

PËRMBLEDHJE

Kur këngëtari i njohur Jaime Derringer, një yll i muzikës country, vendos t’i japë një intervistë kritikes së muzikës klasike, Nora Flannery-it, nuk e priste që të kalonte një natë me të. Dhe aq më tepër nuk e priste që ajo të ngelej shtatëzënë. Kur Nora zbulon këtë surprizë fillon t’i mbushë mendjen shoqes së saj të ngushtë, që të marrë vendimin, të cilin ajo kishte kohë që po e shqyrtotnte, për të adoptuar një fëmijë.

Fotot

Note dashurieNote dashurieNote dashurieNote dashurieNote dashurieNote dashurieNote dashurieNote dashurieNote dashurie

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Fabian: Going to the Dogs (2021)

  image
  1930s Berlin. Dr. Jakob Fabian, who works by day in advertising for a cigarette company and by night wanders the streets of the city, falls in love with an...
 • Zgjedhja (2016)

  image
  2016. Benjamin Walker, Teresa Palmer. Nga Nicholas Sparks, shkrimtari bestseller i 'Ditari' dhe 'Pranë teje', vjen një histori e bukur romantike sesa larg mund të...
 • Rruga për në shtëpi (2004)

  image
  Miqësia e instruktorëve të një universiteti në një qytet të vogël, Xhek Linden dhe Henk Evans, është e shkujdesur. Krahas shkëmbimeve nëpër klasa, ata kthejnë...
 • Bruklin (2015)

  image
  Saoirse Ronan. Përshtatur nga romani i shkrimtarit irlandez Colm Toibin. Një emigrante e re irlandeze shkon të jetojë në Nju Jork por atje i duhet të zgjedhë mes...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.