PËRMBLEDHJE

I realizuar krejtësisht në East Hampton në Long Island, “LAST SUMMER IN THE HAMPTONS” tregon historinë e një familjeje aktorësh, e cila po kalon bashkë fundjavën e fundit të verës në një ndërtesë, e cila i përket familjes prej dhjetëra vitesh, pronë kjo, e cila u desh të nxirrej në shitje, në lidhje me situatën ekonomike të familjes. Victoria Foyt (OONA HART) luan një aktore të re të Hollivudit, prania e së cilës bën kërdinë midis anëtarëve kaq të shquar të familjes dhe miqve, me në krye nënën, Viveca Lindfors (HELENA MORA) si dhe pjesën më të zgjedhur të aktorëve, regjisorëve dhe skenaristëve të Nju Jorkut. Gjatë kësaj fundjave, e cila dallohej nga ajo e zakonshmja, ndodhin situata mjaft komike dhe krejtësisht serioze, dhe me këtë rast dalin në dritë sekretet e familjes, të cilat janë të shumta në numër…

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Unë, vetja ime dhe Irena (2000)

  Sot
  image
  Një polic i mirë, por me probleme personaliteti, duhet të mbrojë një grua që po i fshihet një të dashuri të korruptuar dhe bashkëpunëtorëve të tij. Çarli, një...
 • Xhoxho Lepuri (2019)

  Sot
  image
  . Fitues i çmimit Oskar. Kur një djalë i vetmuar gjerman zbulon se mamaja e tij fsheh një vajzë hebreje në papafingon e tyre, ai duhet të përballet me...
 • Bedrooms and Hallways (1998)

  Sot
  image
  Keith runs a male bonding group, which was meant to be macho fun, but acts as therapist as dreaded-unmanly emotional and even relational problems prove...
 • Dunja dhe Desi në Maroko (2008)

  Sot
  image
  Një histori e bukur rreth miqësisë së Dunjes dhe Dejzit. Dunja ka prejardhje marokene, e rritur me Ramadanin, Imamët dhe Mekën. Dejzi është hollandeze si djathi,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.