PËRMBLEDHJE

Përpara dyzet vjetëve Norberti banonte dhe punonte në Afrikë, ku gjeti vendin e vet në jetë. Një ditë, kundër vullnetit të tij, i duhet të kthehet në Kanada. Tani burri ka vetëm një qëllim, me çdo kusht dëshiron të kthehet në kontinentin e zi. Norberti planifikon të fshihet në një anije mallrash që shkon në Afrikë, që ilegalisht të arrijë në vendin e ëndërave të veta. E vetmja gjë, që duhet të heqë qafe burri, është majmuni i tij i dashur, Trotsky. Norberti vendos ta lerë kafshën në park, duke patur shpresë, se dikush do të kujdeset për të.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • OPA! (2005)

  Sot
  image
  Prej mijëra vitesh në ishullin magjik grek të Patmos kumbojnë tingujt e muzikës për kërcim dhe të qeshurat e banorëve të tij. Por bashkë me ardhjen e arkeologut,...
 • To Dust (2018)

  Sot
  image
 • Daddy Day Care (2003)

  Sot
  image
 • Der Vorname (2018)

  Sot
  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.