poster

TË VRARË

Assassinée (2012)

Krim, Dramë, Triller | Francë
Eurochannel | 16.7.22 | 10:00

Vlerësimi: 5.8/10

PËRMBLEDHJE

Keti bëhet gati që nga mëngjesi të festojë ditëlindjen e së bijës së saj Eva që do të mbushë 20 vjet. Gjen një dhuratë e përsosur: makinë. Në këtë mënyrë është e sigurt se e bija e saj do t’i vijë shpesh në vizitë. Eva regjistrohet në vitin e parë të shkollës së mesme mjekësore, derisa Keti divorcohet nga Riçardi, por vendos të harrojë grindjet dhe e thirr të festojnë bashkë ditëlindjen. Në të njëjtën ditë, jeta e Ketit shndërrohet në ankth kur merr vesh që e bija e saj është vrarë në mënyrë brutale.

Fotot

TË VRARËTË VRARËTË VRARËTË VRARËTË VRARËTË VRARËTË VRARËTË VRARËTË VRARËTË VRARË

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Engjëj dhe hije (2016)

  e hënë
  image
  Ndërkohë që heton vdekjen e partnerit të tij, një detektiv zbulon korrupsion në departamentin e policisë dhe një sekret të rrezikshëm që ka të bëjë me një vajzë...
 • Kush Është Pa Mëkat (2020)

  e hënë
  image
  Genevieve OReilly, Keir ODonnell: Aron Folk rikthehet në qytetin e tij të lindjes për të marrë pjesë në një varrim tragjik. Por rikthimi i tij hap sërish një...
 • Certi bambini (2004)

  e hënë
  image
  An Italian film that focuses on the life of Rosario (Gianluca Di Gennaro), an eleven-year-old boy growing up in an environment of poverty and crime in Naples....
 • Steirerblut (2014)

  e martë
  image
  A young police detective is assigned to a brutal murder case in her hometown. When her brother becomes the prime suspect, she is forced to confront the demons of...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.