PËRMBLEDHJE

A proofreader at a small-town newspaper decides to try to solve a series of decapitation murders, and reluctantly gets involved with the nutty daughter of his editor. Before long he discovers that he is the prime suspect in the murders.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Nje dite e bukur ne Hong Kong (2015)

  Sot
  image
  Kur një vajzë amerikano-kineze shkon për vizitë në Hong-Kong, njihet me një djalosh amerikan, i cili bëhet një guidë për të, por koha sështë në favorin e tyre....
 • Little Man (2006)

  Sot
  image
  After leaving the prison, the dwarf criminal Calvin Sims joins to his moron brother Percy to steal an expensive huge diamond in a jewelry for the mobster Walken....
 • Bashkëshortja e Rreme (2011)

  Sot
  image
  Gjatë një udhëtimi në Havai, një kirurg plastik, bind asistenten e tij që të hiqet si gruaja me të cilën po divorcohet, në mënyrë që të bindë të dashurën e tij...
 • Shija e Suksesit (2015)

  Sot
  image
  Kryekuzhinieri Adam Xhons kishte gjithçka, por i humbi të gjitha falë jetës së shthurur që bënte. Duke qenë fitues i dy yjeve "Michelin", ai donte të fitonte...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.