JON CRYER

Aktor:

 1. ...
  Ricky Miller
 2. ...
  Dean
 3. 3. Due date (2010), Film
  ...
  Alan Harper
 4. 4. Shorts (2009), Film
  ...
  Dad Thompson
 5. ...
  Charles
 6. ...
  Javier
 7. 7. Tortured (2008), Film
  ...
  Brian Mark
 8. ...
  Mr. Stamm
 9. 10. Holy Man (1998), Film
  ...
  Barry
 10. 11. Heads (1994), Film
  ...
  Guy Franklin
 11. ...
  Jim 'Wash Out' Pfaffenbach
 12. 13. Dudes (1987), Film
  ...
  Grant
 13. ...
  Lenny
 14. ...
  Duckie
 15. ...
  Randall Schwab Jr.
 16. ...
  Charles Cummings

Regjia:

 1. 1. Mom (2013), Seriale

Zeri:

 1. ...
  Richard Pig

Skenaristi:

 1. 1. Avionët (2013), Film
  ...
  (additional story material)

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.