poster

No Small Affair

No Small Affair (1984)

Komedi, Muzike, Romance | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.3/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Trojí zivot (2018)

  Sot
  image
  Marek lives alternately with two women. He tells them both that he works in another city for part of the week. In reality, he stays in the same and moves from...
 • Bingo Bongo (1982)

  Sot
  image
  Një njeri i ngjashëm me majmunin është gjetur në xhunglën e Kongos. Ai quhet Bingo Bongo, por vetëm Laura, një antropologe beson te cilësitë e tij njerëzore.
 • Get Hard (2015)

  Sot
  image
  Kevin Hart plays the role of Darnell--a family man desperate to get enough money to buy a house in a better area to benefit his family's well-being. He is hired...
 • Downhill (2020)

  Sot
  image
  Barely escaping an avalanche during a family ski vacation in the Alps, a married couple (Julia Louis-Dreyfus and Will Ferrell) is thrown into disarray as they are...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.