Vlerësimi: 3.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.2/10
(10 Voto)

PËRMBLEDHJE

Superman does a lot in his newest adventure. Archvillain Lex Luthor, determined to make the world safe for nuclear arms merchants, creates a new being to challenge the Man of Steel: the radiation-charged Nuclear Man. The two super-powered foes clash in an explosive screen extranvaganza that sees Superman save the Statue of Liberty, repulse a volcanic eruption of Mount Etna, rebuild the demolished Great Wall of China and perform many more spetactular feats.

Fotot

Superman IV: The Quest for PeaceSuperman IV: The Quest for PeaceSuperman IV: The Quest for PeaceSuperman IV: The Quest for PeaceSuperman IV: The Quest for Peace

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Marinsi 3 (2013)

  Sot
  image
  M.Mizanin, N.McDonough. Një marins, kthehet në qytetin e lindjes dhe zbulon se motra e tij është rrëmbyer nga një organizatë kriminale. Ai fillon një mision të...
 • Tor (2011)

  Sot
  image
  Chris Hemsworth, Natalie Portman, Anthony Hopkins. Pasi veprimet e tij rindezin një luftë shekullore, Thor, Zoti i bubullimës dëbohet nga Asgardi për të jetuar...
 • Ip Man 4 (2019)

  Sot
  image
  Mjeshtri i Kung Fu-së, Ip Man, shkon në Amerikë pasi nxënësi i tij ka shkaktuar trazira në komunitetin e arteve marciale duke pranuar që të mësojë edhe nxënës të...
 • Hotel Mumbai (2018)

  Sot
  image
  Bazuar mbi ngjarje të vërteta. Në nëntor të 2008 një seri me sulme terroriste goditi Mumbain në Indi. Në hotelin luksoz të Taxh Mahalit, një grup personash të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.