PëRMBLEDHJE

A Seattle morning show weather girl, after learning her boyfriend has cheated on her, freaks out on-air and is fired. Forced to move in with her little brother and to cope with being 35, single and unemployed, she begins an unlikely romance with a younger man -- her brother's best friend.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Pista (2010)

  image
  Burim frymëzimi për filmin „Pista e startit” ("The Runaway") është historia e vërtetë e një piloti amerikanojugor, i cili në vitin 1983 u ul shumë pranë qytetit...
 • Film Ekstrem (2008)

  image
  Kjo komedi e vetme në llojin e vet shënon debutimin në regjizurë të shkrimtarëve të filmit "Jo një tjetër film adoleshencial" Adam Jay Epstein dhe Andrew...
 • Shi në plazh (1984)

  image
  Një komedi nga Teodor Laço. Interpreton Trupa e Institutit të Lartë të Arteve. Agim Shuka, Viktor Zhusti, Robert Ndrenika, Vera Zheji, Mimika Luca, Birce Hasko,...
 • Sekula nevino optužen (1992)

  image
  Nastavak komedija o Sekuli. Ovog puta Sekula nema problema sa ženama, ali ima sa sudom. Pošto on jedini nema struju u selu, a lokalnoj kafani neko krade struju,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.