Jon Cryer

Ditëlindje: 1965

Aktor:

 1. ...
  Jim 'Wash Out' Pfaffenbach
 2. 2. Holy Man (1998), Film
  ...
  Barry
 3. ...
  Mr. Stamm
 4. 4. Tortured (2008), Film
  ...
  Brian Mark
 5. ...
  Charles
 6. 6. Shorts (2009), Film
  ...
  Dad Thompson
 7. ...
  Javier
 8. 8. Due date (2010), Film
  ...
  Alan Harper
 9. ...
  Dean
 10. ...
  Ricky Miller
 11. ...
  Alan Harper

Skenaristi:

 1. 1. Avionët (2013), Film
  ...
  (additional story material)

Zeri:

 1. ...
  Richard Pig

Regjia:

 1. 2. Mom (2013), Seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.