poster

Sekula nevino optuzen

Sekula nevino optuzen (1992)

Komedi | Yugoslavia
PINK Film | Sot | 10:45

Vlerësimi: 3.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.1/10
(43 Voto)

PëRMBLEDHJE

Nastavak komedija o Sekuli. Ovog puta Sekula nema problema sa ženama, ali ima sa sudom. Pošto on jedini nema struju u selu, a lokalnoj kafani neko krade struju, Sekula je optužen

Fotot

Sekula nevino optuzen

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Montecarlo Gran Casino (1987)

  image
  Në kazinonë e Montekarlos vijnë disa italianë të dhënë pas bixhozit. Midis tyre është edhe Furio, një avokat i ri nga Roma, i cili fiton një shumë të madhe, por i...
 • Dotyky (1989)

  image
 • Stazhierët (2013)

  image
  Vince Vaughn, Owen Wilson. Dy shitës orash me eksperiencë, humbin vendet e punes për shkak të dixhitalizimit të botës. Në përpjekje për të provuar se ende mund...
 • Pelegrini (1923)

  image
  Pelegrini, i interpretuar nga Çaplini, është një i burgosur i arratisur, që vjedh rrobat e një famulltari dhe i vesh ato në vend të uniformës së burgut. Në një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.