Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Çështje Sekrete (2009)

  e martë
  image
  Rei punon per MI6, ndersa Kler per CIA-n. Ajo e djeg ne Dubai. Kalojne pese vjet dhe ai e shikon serish ne Grand Central dhe vendos te perballet me te. Tashme te...
 • Valley Girl (2020)

  e mërkurë
  image
  Set to a new wave '80s soundtrack, a pair of young lovers from different backgrounds defy their parents and friends to stay together. A musical adaptation of the...
 • Ring Mamma! (2019)

  e mërkurë
  image
  35-year-old Niki is a master of procrastination. Despite (or perhaps just because of) her mother worrying about her daughter's eternity-long teenage phase, Niki...
 • Mjaft me Dashuri (2003)

  e mërkurë
  image
  Kjo komedi romantike na çon në Nju Jorkun e vitit 1962, ku një gazetar me famën e një Don Zhuani duket se po dashurohet marrëzisht pas një shkrimtareje të njohur...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.