An adventure reporter must adapt to the times when he becomes the boss to a group of millennials in the digital department of the magazine.

Ishte në kanal:

PRO 7  

REKOMANDIMET
 • Scrubs (2001)

  e hënë
  image
  Në këtë seri hapëse, prezantohen të gjithë personazhet kryesore si Xhei Di, Tërk dhe Eliot, të cilët fillojnë punën në spitalin "Sacred Heart".
 • Sanjam Jeannie (1965)

  e hënë
  image
  Captain Tony Nelson is an astronaut. While on a mission, he discovered a mysterious bottle. Opening it, he released Jeannie (a Genie) who was so overjoyed at her...
 • Une jam Frenki (2017)

  e hënë
  image
  Një vajzë që duket si një adoleshente, por që në fakt është e detyruar të fshehë identitetin e saj të vërtetë: atë të një roboti. Është mjaft inteligjente dhe...
 • U fušu (2020)

  e hënë
  image
  Lex je pametna i sarkastična, Presley je samouvjerena i snažna - njih dvije su najbolje prijateljice. Nakon što vatromet uništi brod oca njihovog prijatelja...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.