PËRMBLEDHJE

Kur para derës së shtëpisë tre derrkuce gjejnë një këlysh ujku, të pafajshëm, vendosin ta marrin dhe ta rrisin si të ishte i tyre. Derrkucet nuk e kuptojnë se duke vepruar kështu, po veprojnë sipas një plani të hartuar që më parë. Pikërisht kështu, një grup ujqërisht të trajnuar kanë vendosur ta marrin shtëpinë e derrkucëve nga berenda. Çfarë do të ndodhë me derrkucat, kur këlyshi i vogël i ujkut të rritet? A do të jenë në rrezik prej dikujt që i kanë kushtuar kaq mund dhe ndjenja?

Fotot

Fabula pazakonshme tre derrkucë dhe një bebeFabula pazakonshme tre derrkucë dhe një bebeFabula pazakonshme tre derrkucë dhe një bebeFabula pazakonshme tre derrkucë dhe një bebeFabula pazakonshme tre derrkucë dhe një bebeFabula pazakonshme tre derrkucë dhe një bebe

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Барајќи го Немо (2003)

  Nesër
  image
  When Nemo, a young clownfish, is captured in the Great Barrier Reef and taken to Sydney, it's up to Marlin, his overprotective father, and Dory, a friendly but...
 • Në kërkim të Dorit (2016)

  Nesër
  image
  Filmi është vazhdim i filmit të vitit 2003, Në kërkim të Nemos. Peshku blu miqësor por harraq fillon një kërkim për prindërit e saj të humbur.Gjatë kësaj aventure...
 • Skubi Du: Aventurë në Transilv (2014)

  Nesër
  image
  Velma zbulon se ka trashëguar një kështjellë të mallkuar në Transilvani të Pensilvanisë dhe i gjithë grupi bashkë me Skubi Dunë nisen drejt një aventure...
 • Rrufeja (2008)

  Nesër
  image
  Bolt është një qen-aktor shumë i njohur. Por ai nuk e bën dot dallimin mes jetës së vërtetë dhe filmave që interpreton. Misioni i tij është të mbrojë të zotin,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.