Fotot

The Metro Chase

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Nje dite e bukur ne Hong Kong (2015)

  Sot
  image
  Kur një vajzë amerikano-kineze shkon për vizitë në Hong-Kong, njihet me një djalosh amerikan, i cili bëhet një guidë për të, por koha sështë në favorin e tyre....
 • Little Man (2006)

  Sot
  image
  After leaving the prison, the dwarf criminal Calvin Sims joins to his moron brother Percy to steal an expensive huge diamond in a jewelry for the mobster Walken....
 • Bashkëshortja e Rreme (2011)

  Sot
  image
  Gjatë një udhëtimi në Havai, një kirurg plastik, bind asistenten e tij që të hiqet si gruaja me të cilën po divorcohet, në mënyrë që të bindë të dashurën e tij...
 • Shija e Suksesit (2015)

  Sot
  image
  Kryekuzhinieri Adam Xhons kishte gjithçka, por i humbi të gjitha falë jetës së shthurur që bënte. Duke qenë fitues i dy yjeve "Michelin", ai donte të fitonte...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.