Fotot

Shoqe Të Pandara

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Plazhi (2000)

  e hënë
  image
  Riçardi është i fiksuar pas udhëtimeve. Gjatë qëndrimit të tij në një hotel në Bangkok, gjen një hartë të lënë nga një i huaj që sapo është vetëvrarë. Harta të...
 • Shoqëruesit e dhëndrit 2 (2017)

  e hënë
  image
  Udhëtimi i katër shokëve në Australi merr një kthesë të papritur kur njëri prej tyre bie nga shkëmbi dhe tre të tjerët janë të detyruar ta kthejnë trupin e shokut...
 • Ishulli i përshpëritjeve (2007)

  e hënë
  image
  Katërmbëdhjetëvjeçarja Sam Dalton merr vendim për të shpëtuar shtëpinë e saj të vetme, të shkatërruar dhe të mbuluar me hi, rancho Princesha Romake. Sami i...
 • Indijan (2009)

  Sot
  image
  Kus (djaloshi pothuajse tetë vjeçar) dëshiron të bëhet si babai i tij i përsosur, një holandez tipik, që aspak nuk është e lehtë, sepse Kusi është një fëmijë e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.