Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.9/10
(32 Voto)

PëRMBLEDHJE

Leslie Nielsen. Në natën e ndarjes së çmimeve Oskar të gjithë janë të emocionuar. Por atmosfera e mrekullueshme do të ndërpritet nga i pandreqshmi Frenk Drebin që si gjithmonë po përpiqet të frenojë një plan terrorist.

Fotot

Arma lakuriqe 3Arma lakuriqe 3Arma lakuriqe 3Arma lakuriqe 3Arma lakuriqe 3Arma lakuriqe 3Arma lakuriqe 3Arma lakuriqe 3Arma lakuriqe 3Arma lakuriqe 3Arma lakuriqe 3Arma lakuriqe 3Arma lakuriqe 3Arma lakuriqe 3Arma lakuriqe 3

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Zonja askush dhe asgjë (2010)

  image
  Sarah Jane është e pafat në dashuri. Banon me nënën e saj të çuditshme dhe ka vite të tëra që punon në firmën Judge Pharmaceuticals, në postin e sekretares, pa...
 • Mafia (1998)

  image
  Jay Mohr, Christina Applegate, Lloyd Bridges. Parodi e sagës 'Kumbari'. Djali i një mafiozi që erdhi nga hiçi merr në dorë 'biznesin' e familjes, sigurisht me...
 • Një Peshk me Emrin Uanda (1988)

  image
  Katër njerëz bashkohen për një grabitje xhevahiresh dhe më pas, mundohen të fusin njëri-tjetrin në kurth për të marrë të gjithë thesarin për vete
 • Fqinji im vrasës 1 (2000)

  image
  Bruce Willis, Mathew Perry. Oz është dentist. Xhimi një vrasës me pagesë . Të dy janë në rrezik për jetën, por teksa Xhimi di si t'u shmanget vrasësve, per Ozin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.