PËRMBLEDHJE

Dusty Crophopper is a little cropduster plane with a fear of heights and a crazy dream of being a racer. While his friends need convincing, Dusty gets the training he needs from Skipper, a veteran fighter, and qualifies for the Wings Across the World race. In the event, Dusty finds competitors who soon learn that there is something special about this underdog as he is tested to his physical and emotional limits. In doing so, Dusty soon finds enemies, and more importantly friends, who are inspired by his dream. In the face of all obstacles, the winner of this air race will be anyone's guess.

Fotot

AvionëtAvionëtAvionëtAvionëtAvionëtAvionëtAvionëtAvionëtAvionëtAvionëtAvionëtAvionëtAvionëtAvionëtAvionëtAvionëtAvionët

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • LEGO (2014)

  Sot
  image
  Emmet një mini-figurë krejtësisht e zakonshme, e identifikuar si personi më "i jashtëzakonshëm" dhe çelësi për të shpëtuar universin Lego, niset me miqtë në një...
 • tregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqët (2008)

  Sot
  image
  Një yll televizioni, me flokë bjonde, bie dakort të marrë pjesë në një reality show. Vajza është e detyruar të banojë me tre arinj të pabindur. Kur biondja e...
 • Vdekje në mal (2010)

  Sot
  image
  Tre skiatorë mbeten të bllokuar në një teleferik në mal.Të ndodhur në këtë situatë, me afrimin e natës, mundësitë e tyre për të mbijetuar janë shumë të pakta. E...
 • Pikolo dhe Sakso (2006)

  Sot
  image
  Një grup instrumentësh frymorë dhe atyre me tela janë mbledhur së bashku, për të formuar një orkestër të madhe simfonike. Ndërsa më pas fillojnë misionin e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.