poster

DRAGONJËT: DHURATA E TËRBIMIT TË NATËS

Dragons: Gift of the Night Fury (2011)

Animacion, Afatshkurtër, Aventurë, Komedi, Familjar, Fantazi, Aksion | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Tom Owens

Vlerësimi: 7.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.2/10
(5 Voto)

PëRMBLEDHJE

(Premierë) Teksa fshati I Berkut përgaditet për festën e tyre dimërore, dragonjët e fshatit fluturojnë diku në mënyrë të pashpjegueshme.

Fotot

DRAGONJËT: DHURATA E TËRBIMIT TË NATËS

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mbretëresha e Dëborës: Aventura e Olafit (2017)

  image
  Elsa dhe Ana nuk i kanë festuar kurrë Krishtlindjet që pas zhdukjes së prindërve. Olafi do t'i ndihmojë që të rigjejnë traditën e humbur dhe të festojnë të lumtur...
 • Albert, pema e vogël e Krishtlindjes (2016)

  image
  Njihuni me bredhin e vogël me emrin Albert. Ai ëndërron që një ditë, të jetë një pemë Krishtlindjesh. Për të realizuar qëllimin, bashkë me ndihmën e dy miqve të...
 • Rrëfenja e Desperosë (2008)

  image
  Despero s'është një mi si gjithë të tjerët...Ai është i sjellshëm, i edukuar dhe shumë trim. Një ditë, kur Princeshën Pi e rrëmbejnë, jeta e saj vihet në...
 • Magjia e dragoit (2016)

  image
  Në një vend magjik, ku dikur mbizotëronin dragonj të këqinj, jeton një djalë i vogël - i cili do të bëhet me cdo kusht 'hero'. Dhe për të realizuar ëndrrën e tij,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.