poster

Hotel Transilvania 4: Transformania

Hotel Transylvania 4: Transformania (2022)

Familjar, Aksion, Fantazi, Animacion, Komedi, Horror, Romancë, Fantashkencë, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.8/10
(9 Voto)

PëRMBLEDHJE

Ribashkohuni me përbindëshat tuaj të preferuar në një aventurë të re. Shpikja misterioze e Van Helsingut bën që Drak dhe shokët e tij përbindësha të shndërrohen të gjithë në njerëz, dhe djaloshi Xhon, në një përbindësh! Tani, ata duhet të kërkojnë anembanë globit për të gjetur një kurë para se të jetë tepër vonë...

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Familja Adams (2019)

  image
  Një version i animuar i serisë së karikaturave të Charles Addams për një familje të veçantë, djallëzore.
 • Zogjte e zemeruar 2 (2019)

  image
  Zogjtë që nuk mund të fluturojnë dhe derrkucët jeshilë e çojnë konfliktin mes tyre në një tjetër nivel.
 • Zogjtë e zemëruar (2016)

  image
  Në një ishull të banuar nga zogj që nuk fluturojnë, gjaknxehti i Kuqi, i shpejti Çak dhe i paqëndrueshmi Bomba, do bëjnë të pamundurën për të zbuluar misterin që...
 • Zoti Pibadi dhe Sherman (2014)

  image
  Zoti Pibadi, është qenia më e zgjuar në botë. Ai është një qen, që ka arritur të birësojë një djalosh të quajtur Sherman. Edhe pse Shermani është djalë shumë i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.