Fotot

AmbulancaAmbulancaAmbulanca

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Goditja (2001)

  image
  Një hajdut i moshuar, shpreson të tërhiqet dhe të jetojë me paratë e fituara në mënyrë të paligjshme. Por një djalosh e bind që të kryejë edhe një grabitje të...
 • Celulari (2004)

  image
  Kim Basinger, Chris Evans, Jason Statham. Një i ri merr një telefonatë anonime nga një grua, që i thotë se e kanë rrëmbyer. Por ajo s'e di ku ndodhet dhe ai duhet...
 • Blitz (2011)

  image
  Një vrasës serial ka vënë në shënjestër policët dhe po i eliminon një nga një. Një polic që nuk respekton asnjë rregull dhe partneri i tij, do të bëjnë të...
 • Virusi vdekjeprurës (2000)

  image
  Met Hendriksi (Dolph Lundgren) është kryekomandanti i Operacioneve të Posaçme në Flotën Amerikane. Ai përballet me sfidën më të madhe të karrierës së tij, duke...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.