Драма која прати ужурбане животе и каријере припадника хитних служби, полицајаца, ватрогасаца и хитне помоќи, људи који ризикују своје животе како би спасли туѓе.

Се прикажува на каналите:

FOX  RTL2  

Беше на каналите:

PRO 7  RAI 2  

Следна епизода:

денес
12:35
Итна служба 3, Еп. 13
денес
20:55
Итна служба 2, Еп. 6
денес
21:00
Итна служба 3, Еп. 14
Утре
12:40
Итна служба 3, Еп. 14
Утре
20:55
Итна служба 2, Еп. 7
Утре
21:00
Итна служба 3, Еп. 15
четврток
12:40
Итна служба 3, Еп. 15
четврток
20:55
Итна служба 2, Еп. 8
четврток
21:00
Итна служба 3, Еп. 16
петок
12:40
Итна служба 3, Еп. 16
петок
20:55
Итна служба 2, Еп. 9
25.10.21
20:55
Итна служба 2, Еп. 10
25.10.21
21:00
Итна служба 3, Еп. 17
26.10.21
12:40
Итна служба 3, Еп. 17
26.10.21
20:55
Итна служба 2, Еп. 11
26.10.21
21:00
Итна служба 3, Еп. 18
27.10.21
12:40
Итна служба 3, Еп. 18
27.10.21
20:55
Итна служба 2, Еп. 12
27.10.21
21:00
Итна служба 4, Еп. 1
28.10.21
12:40
Итна служба 4, Еп. 1
28.10.21
20:55
Итна служба 2, Еп. 13
28.10.21
21:00
Итна служба 4, Еп. 2
29.10.21
12:40
Итна служба 4, Еп. 2
29.10.21
20:55
Итна служба 2, Еп. 14
ПРЕПОРАКИ
 • Истрага на местото на злосторството: Мајами (2002)

  денес
  image
  Врвна телевизиска забава, синоним за криминалистичка серија која со своите детективски теми ги постави највисоките критериуми, а детективот Хорејши Кејн го вивна...
 • Тандермени (2013)

  денес
  image
  Следете ги двајцата суперхерои близнаци, Фиби и Макс Тандермен, со спротивни личности, кои мора да се снајдат во училиште, со пријателите и со семејството на...
 • Јама (2017)

  денес
  image
  The control of Çukur from Istanbul's most troubled neighborhoods is in the hands of the Koçova family. While the Koçovars directed Çukur, the most important rules...
 • К.Т. 2 (2008)

  денес
  image
  Троје полицијских инспектора бори се против злочина о каквима сте до сада читали само у новинама. Напета серија кроз свој ќе играни и документарни приступ,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.