Инспирисана Белевјуом, најстаријом болницом у Америци, ова медицинска драма прати доктора Мекса Гудвина, најновијег директора лечења у болници. Његова болница изгубила је свој некадашњи сјај, али др Гудвин ће га повратити по сваку цену.

Се прикажува на каналите:

FOX Life  

Беше на каналите:

VOX  RTL2  Stinet  FOX Crime  

Следна епизода:

23.3.21
21:00
Нов Амстердам 3, Еп. 1
24.3.21
12:55
Нов Амстердам 3, Еп. 1
27.3.21
16:10
Нов Амстердам 3, Еп. 1
30.3.21
21:00
Нов Амстердам 3, Еп. 2
31.3.21
12:55
Нов Амстердам 3, Еп. 2
ПРЕПОРАКИ
 • БРУСКО (2013)

  денес
  image
  По повод нејзиниот неодамнешен брак со Сифис (Апостолис Тоцикас), Мелина (Елени Ваитсу) доаѓа да помине време во Атина со нејзините пријатели од Крит. Еден млад...
 • Горка земја (2018)

  денес
  image
  "Горка земља“ је прича о легендарној љубави која почиње у Истанбулу током 1970-их и наставља се у плодним земљама Цукурове у јужној Турској кроз кушње зла,...
 • Обожаватељка (2017)

  денес
  image
  La Fan tells the story of a comic, cheerful and humble woman who is a fan of a famous tv actor and by a twist of fate, she will come unexpectedly into his life...
 • Фринџ (2008)

  денес
  image
  Возбудлива, напната и со многу пресврти,извонредна и интригантна серија која истовремено ќе не одушеви и запрепасти, и која ја истражува нејасната граница помеѓу...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.