Браќата и сестри Ники, Рики, Дики и Дон немаат речиси ништо заедничко освен нивните родендени и родителите. На семејството Харпер никогаш не му недостигаат хистерични авантури, но кога ќе се здружат, можат да го решат секој проблем. Серијата ги следи хистеричните авантури на четворката која нема многу заедничко освен заедничкиот роденден. Во секоја епизода, семејството Харпер ќе ги доживее истите искуства како и со сите деца, но помножено со четири. Од роденденски игри до дадијарки и гледање страшни филмови за првпат, серијата ќе има поинаков пристап до животот, но на крајот тие секогаш ќе можат да се потпрат еден на друг.

Беше на каналите:

Nickelodeon Commercial  

ПРЕПОРАКИ
 • Невоље с мистер Бином (1990)

  image
  Била је то велика шала када је Господин одлучио одабрати потпуно обичног, тихог и ни по чему посебног инжењера електротехнике са сјеверозапада Енглеске и даровати...
 • Дадиља (1993)

  image
  Фран Фине (ФРАН ДРЕСЦХЕР) је Жидовка назалног, плачљивог гласа из Qуеенса коју су управо задесиле бројне несреќе. Добила је отказ на послу и истовремено ју је...
 • Гарфилд (2008)

  image
  Во секоја епизода, палавиот Гарфилд и неговиот најдобар пријател кучето Оди ќе му направат низа проблеми на нивниот несмасен сопственик Џон Арбукле. Сопственикот...
 • Комшије (2015)

  image
  Из пера младе сценаристкиње Миле Машовиќ, а по идеји искусног редитеља Милана Караџиќа, стиже нам комедија "Комшије", забавна и лепршава студија о људским...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.