рејтинг: 3.1/10
Оценка на корисникот: 7.75/10
(4 гласови)

Take a look inside the fast-paced, high pressure world of car repossession with a team of highly trained professionals from California's San Fernando Valley.

Се прикажува на каналите:

CBS Reality  

Следна епизода:

денес
22:40
Operation Repo 5, Еп. 5
денес
23:05
Operation Repo 5, Еп. 6
Утре
22:40
Operation Repo 5, Еп. 7
Утре
23:05
Operation Repo 5, Еп. 8
среда
22:40
Operation Repo 5, Еп. 9
среда
23:05
Operation Repo 5, Еп. 10
четврток
22:40
Operation Repo 5, Еп. 11
четврток
23:05
Operation Repo 5, Еп. 12
петок
22:40
Operation Repo 5, Еп. 13
петок
23:05
Operation Repo 5, Еп. 14
сабота
16:00
Operation Repo 4, Еп. 5
сабота
16:25
Operation Repo 4, Еп. 6
9.7.22
16:50
Operation Repo 4, Еп. 7
9.7.22
17:15
Operation Repo 4, Еп. 8
10.7.22
16:00
Operation Repo 4, Еп. 9
10.7.22
16:25
Operation Repo 4, Еп. 10
10.7.22
16:50
Operation Repo 4, Еп. 11
10.7.22
17:15
Operation Repo 4, Еп. 12
11.7.22
22:40
Operation Repo 5, Еп. 15
11.7.22
23:05
Operation Repo 5, Еп. 16
12.7.22
22:40
Operation Repo 5, Еп. 17
12.7.22
23:05
Operation Repo 5, Еп. 18
13.7.22
22:40
Operation Repo 5, Еп. 19
13.7.22
23:05
Operation Repo 5, Еп. 20
14.7.22
22:40
Operation Repo 5, Еп. 21
14.7.22
23:05
Operation Repo 5, Еп. 22
15.7.22
22:40
Operation Repo 5, Еп. 23
15.7.22
23:05
Operation Repo 5, Еп. 24
16.7.22
16:00
Operation Repo 4, Еп. 13
16.7.22
16:25
Operation Repo 4, Еп. 14
16.7.22
16:50
Operation Repo 4, Еп. 15
16.7.22
17:15
Operation Repo 4, Еп. 16
17.7.22
16:00
Operation Repo 4, Еп. 17
17.7.22
16:25
Operation Repo 4, Еп. 18
17.7.22
16:50
Operation Repo 4, Еп. 19
17.7.22
17:15
Operation Repo 4, Еп. 20
18.7.22
22:40
Operation Repo 5, Еп. 25
18.7.22
23:05
Operation Repo 5, Еп. 26
19.7.22
22:40
Operation Repo 6, Еп. 1
19.7.22
23:05
Operation Repo 6, Еп. 2
20.7.22
22:40
Operation Repo 6, Еп. 3
20.7.22
23:05
Operation Repo 6, Еп. 4
21.7.22
22:40
Operation Repo 6, Еп. 5
21.7.22
23:05
Operation Repo 6, Еп. 6
22.7.22
22:40
Operation Repo 6, Еп. 7
22.7.22
23:05
Operation Repo 6, Еп. 8
23.7.22
16:00
Operation Repo 4, Еп. 21
23.7.22
16:25
Operation Repo 4, Еп. 22
23.7.22
16:50
Operation Repo 4, Еп. 23
23.7.22
17:15
Operation Repo 4, Еп. 24
24.7.22
16:00
Operation Repo 4, Еп. 25
24.7.22
16:25
Operation Repo 4, Еп. 26
24.7.22
16:50
Operation Repo 5, Еп. 1
24.7.22
17:15
Operation Repo 5, Еп. 2
25.7.22
22:40
Operation Repo 6, Еп. 9
25.7.22
23:05
Operation Repo 6, Еп. 10
26.7.22
22:40
Operation Repo 6, Еп. 11
26.7.22
23:05
Operation Repo 6, Еп. 12
27.7.22
22:40
Operation Repo 6, Еп. 13
27.7.22
23:05
Operation Repo 6, Еп. 14
28.7.22
22:40
Operation Repo 6, Еп. 15
28.7.22
23:05
Operation Repo 6, Еп. 16
29.7.22
22:40
Operation Repo 6, Еп. 17
29.7.22
23:05
Operation Repo 6, Еп. 18
30.7.22
16:00
Operation Repo 5, Еп. 3
30.7.22
16:25
Operation Repo 5, Еп. 4
30.7.22
16:50
Operation Repo 5, Еп. 5
30.7.22
17:15
Operation Repo 5, Еп. 6
31.7.22
16:00
Operation Repo 5, Еп. 7
31.7.22
16:25
Operation Repo 5, Еп. 8
31.7.22
16:50
Operation Repo 5, Еп. 9
31.7.22
17:15
Operation Repo 5, Еп. 10
ПРЕПОРАКИ
 • Рањено срце (2006)

  денес
  image
  Стаматакис и Левентогианни су обитељи које стољеќима уназад живе за дан када ќе се осветити једна другој. Када измеѓу обитељи кључа мржња и када је једини циљ...
 • Забрането јаболко (2018)

  денес
  image
  Зејнеп е девојка која строго се придржува до етичките вредности, цели кон успешна кариера и се стреми кон неа, додека Јилдиз верува дека заслужува повеќе и смета...
 • Вестворлд (2016)

  денес
  image
  Едночасовната драмска серија „Вестворлд претставува мрачна одисеја за зачетокот на вештачката свест и за еволуцијата на гревот. Дејството се одвива во блиската...
 • Сирочад (2021)

  денес
  image
  Вели и Хатиџе били су радници којима су можда недостајале материјалне ствари попут велике куќе, аутомобила и новаца за неуморну купњу, но њихова су им дјеца...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.