Првата мисија испратена на Марс се приближува кон црвената планета. Помеѓу членовите на екипажот се најдобри научници, како и млада докторка, психијатар, задолжена за менталното здравје на патниците. Но пред самото спуштање на површината на Марс, нешто тргнува наопаку.

Се прикажува на каналите:

FilmBox Stars RS  

Беше на каналите:

FilmBox Extra RS  

Следна епизода:

23.12.22
21:00
Мисии 2, Еп. 7
23.12.22
21:25
Мисии 2, Еп. 8
27.12.22
22:40
Мисии 2, Еп. 7
27.12.22
23:05
Мисии 2, Еп. 8
петок, 30 декември 2022
21:00
Мисии 2, Еп. 9
петок, 30 декември 2022
21:25
Мисии 2, Еп. 10
ПРЕПОРАКИ
 • Посредница (2019)

  image
  Серија прати жену која може да комуницира с мртвима и која им помаже ако имају нерешене проблеме. Њеном дугогодишњем пријатељу потребна је помоќ око решавања...
 • Додир (2012)

  image
  Тим Кринг, аутор „Хероја“, ради на новоме пројекту чија је тема наднаравно. Ова серија прати оца који је открио да његов нијеми, аутистични син може предвидјети...
 • Розвел: Ново Мексико (2019)

  image
  Откако се враќа во својот роден град Розвел во Ново Мексико, Лиз ја открива шокантната вистина за момчето што ѝ било симпатија кога била тинејџерка, а сега е...
 • The Cul De Sac (2016)

  image
  The Cul de Sac is set in a world where the adults have disappeared, and waves of energy destroy anyone caught outdoors. Feisty teen Rose (Greta Gregory) leads a...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.