poster

The Old Testament

Il vecchio testamento (1963)

Режисер: Gianfranco Parolini

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.4/10

Содржина

The Jews of Jerusalem are driven out by their Syrian rulers. They gather their forces, and return to drive out their oppressors.

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.